Přihlášení
Email:
Heslo:
Přihlásit


hokejové brusle Bauer Supreme X200 YTH

Bauer VAPOR X200 Youth

Popis produktu

Brusle Bauer vapor X200 jsou velmi kvalitně zpracované brusle s designem podobným profesionálním modelům hokejových bruslí. Konstrukce bruslí je tvořena z lehčeného sublimovaného nylonu s bauerem patentovanou technologií X-rib.  Špička brusle je tvořena z tvrzeného plastu, který je prakticky nezničitelný. Oka pro vázání tkaniček jsou osazena plechovými kolečky, které zabraňují utrhnutí kůže, nebo přetrhnutí tkaničky při utahování.

Brusle Bauer Vapor X 200 - vnitřní část

Pohodlí je u rekreačních burslí velmi důležité, proto na něj byl při výrobě bruslí Bauer X200 kladen velký důraz. Podšívka v brusli je vyrobena z mikrovlákna, které odvádí pot z brusle a usnadňuje vysychání. Jazyk hokejové brusle je plstěný a je anatomicky tvarovaný tak, aby snáze padl přímo do brusle.  

Brusle Bauer Vapor X 200 holdery a nože

Brusle bauer Vapor X 200 využívají léty prověřeného holderu TUUK LightSpeed Pro, který je velmi kvalitní a lehký. Jeho sklon je více do špiček a tak se Vám bude daleko lépe odrážet do hran, ale i brzdit. V holderech jsou napevno usazeny nože TUUK Stainless Steel, který vydrží být ostrý velmi dlouho. Nůž je vyroben z nerezové ocely.    

hokejové brusle Bauer Supreme X200 YTH
Cena: 1 189,00
Cena bez DPH:982,64 Kč
Původní cena: 1 599,00 Kč
Dostupnost:Skladem
Zadejte počet kusů!
Počet kusů musí být mezi 0 a 0!
Koupit
Objednací kódZB006097
VýrobceBauer

Toto zboží nemá popis.

Nedávno zhlédnuté produktyX